Hizmetlerimiz

Yüksek Yıkama Kapasitesi Ve Profesyonel, Deneyimli Genç Kadromuzla, Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir.Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip , halının ; hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

1. Toz Dolabı Aşaması
Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Halı Yıkama Servisi
Halılarınız deneyimli personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarla özenle temizlenir.

3. Santrifüj Aşaması
Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.
Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

4. Halı Kurutma İşlemi
Halılarınız yıkama işlemi bittikten sonra kapalı alanda askılarda kurutulur.

5. Kalite Kontrol ve Paketleme
Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir. Size de tertemiz halınızın keyfini sürmek kalır!